Alkomaty Drager - sklep, gdzie kupić, cena

Badania wykazują, że społeczeństwo coraz bardziej zdaje sobie sprawę z ryzyka prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu i dąży do unikania potencjalnie niebezpiecznych sytuacji. Ten aspekt znacząco przyczynia się do wzrostu zainteresowania profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi, dzięki którym możliwa jest weryfikacja stężenia alkoholu we krwi. Jednym ze sprawdzonych producentów alkomatów na rynku jest niemieckie przedsiębiorstwo Drager, które od 2008 roku działa również w Polsce pod nazwą Drager Polska Sp. z.o.o. Firma oferuje zaawansowane technologicznie urządzenia pomiarowe, dedykowane przede wszystkim organom ścigania.
Alkomaty Drager

Alkomaty Drager - dlaczego warto?

Zakup profesjonalnego alkomatu to wieloletnia inwestycja, która powinna być poprzedzona uważną analizą ofert i weryfikacją jakości usług danego sprzedawcy. Urządzenia marki Drager to nowoczesne i innowacyjne urządzenia przeznaczone do zadań specjalnych. Wyposażone są w policyjny, specjalistyczny sensor elektrochemiczny, który zapewnia precyzję pomiarową oraz szybkość wykonawstwa badania pomiarowego. W alkomatach Drager dostępnych jest szereg specjalistycznych funkcji, takich jak np. pasywny tryb pomiaru, zabezpieczenie przed próbami manipulacji, pamięć pomiarowa czy sygnalizacja dźwiękowa.

Alkomaty Drager - gdzie kupić?

Decydując się na zakup alkomatu marki Drager, warto stawiać na sprawdzonych sprzedawców, którzy dbają o kalibrację tuż przed sprzedażą. Profesjonalne firmy udzielają fachowego doradztwa w kwestii doboru dopasowanych urządzeń do potrzeb jednostek. Przykładem przedsiębiorstwa, które dba o kompleksową obsługę klientów indywidualnych i profesjonalnych służb specjalnych, jest promil-lab.pl. Oprócz bogatej oferty sprzedażowej wysokiej jakości alkomatów policyjnych firma oferuje także kalibrację i serwis urządzeń pomiarowych. Przedsiębiorstwo posiada własne laboratorium, które przekazuje odczynniki do Głównego Urzędu Miar w Warszawie.

Alkomaty Drager - cena

Alkomaty policyjne muszą spełniać ściśle określone normy dokładności i jakości. Certyfikacja oraz zgodność z przepisami jest niezwykle istotna i wpływa na ostateczną cenę danego urządzenia. Kolejnym aspektem, który warunkuje cenę alkomatu, są jego parametry techniczne, a więc np. wbudowana technologia detekcji, producent i marka, obecność poszczególnych funkcji, rodzaj sensora czy rodzaj materiału, z jakiego wyprodukowano alkomat. Urządzenia pomiarowe marki Drager uważane są za jedne z najlepszych na rynku. Wysoka jakość materiałów idzie w parze z ponadprzeciętną trwałością i intuicyjnością obsługi.

Alkomaty Drager - opinie

Ważne jest, aby zwracać uwagę na zgodność urządzeń z obowiązującymi przepisami. Wysoką jakość alkomatów marki Drager potwierdzają opinie setek zadowolonych konsumentów. Służby specjalne bardzo często decydują się na zakup właśnie tych urządzeń pomiarowych ze względu na dużą renomę firmy oraz zaawansowane technologiczne rozwiązania. Przykładem sklepu, któremu warto zaufać w przypadku chęci zakupu alkomatu tej marki, jest promil-lab.pl. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług związanych ze sprzedażą, kalibracją i serwisowaniem sprzętu przeznaczonego do zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.